späť

Tri tvorivé tvory

3T, alebo aj „Tri Tvorivé Tvory“ je divadelno – improvizačná skupina troch hercov, ktorými sú Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško.

Vznikli v roku 2004 v Žiline, potom, čo sa k dlhšie fungujúcej dvojici Pucho + Stano pripojil tretí člen – Šoko. Improvizácii sa však každý z nich venuje už od roku 1997. Ako trojica hrávali na Improligách, kde im nestačil krátky čas určený na scénku a tak sa zrodil nápad vytvorenia samostatnej show. Nápad sa ujal a počas 15 rokov odohrali viac ako 600 predstavení. Ich improvizácie sú tvorené vždy na mieste na základe vylosovaných tém od divákov. Tí ich v priebehu hry svojimi reakciami menia a usmerňujú dej.

Predstavenie trvá zhruba 90 minút a skladá sa z viacerých sketchov (zvyčajne troch), na ktoré sa pripravujú cca. 3 minúty. Každý z nich je svojským spôsobom improvizácie. Improvizáciou sa snažia zabaviť divákov humorom, ktorý vzniká priamo na javisku a na ich podnet.

Divadelno – improvizačná skupina troch hercov, ktorými sú Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško.

Predstavenie 6.12. o 19.00h trvá zhruba 90 minút a sklada sa z viacerých sketchov (zvyčajne troch), na ktoré sa pripravujeme cca. 3 minúty. Každý z nich je svojským spôsobom improvizácie. Improvizáciou sa snažíme zabaviť divákov humorom, ktorý vzniká priamo na javisku a na ich podnet. Na to, ako to v praxi vyzerá, sa môžete pozrieť TU, alebo ešte lepšie TU. 🙂