späť

Magical Moments

Výstava fotografií Petra Paška, Pala Luku, Petra Nižňanského a Jula Nagya, nazvaná Magical Moments, zachytáva ich fotografické cesty po takmer všetkých kontinentoch, ktoré absolvovali v rokoch 2006 až 2016. V každej krajine strávili niekoľko týždňov a všetko podriaďovali tomu, aby urobili čo najlepšie zábery. Na výstave si môžete pozrieť veľkoformátové krajinné fotky, ktoré často zachytávajú pekné miesta v dramatických svetelných podmienkach, ako aj momentky zo života v rôznych kútoch sveta.

Najviac fotografií pochádza z juhozápadu USA, kam sa autori vrátili hneď niekoľkokrát, ale spoznáte aj krásy Kanady, Južnej Ameriky, Nového Zélandu, Filipín, Islandu či Namíbie. K výstave vydala Galéria Nedbalka aj katalóg, v ktorom okrem vystavených fotografií nájdete aj pozorovania z ciest zachytené formou krátkych príbehov.

„Po každej ceste sme zvykli robiť výstavu a na túto sme vybrali tie najlepšie zábery zo všetkých ciest. Výber sme oživili niekoľkými fotkami, ktoré tu majú svoju výstavnú premiéru,“ hovorí Peter Paško.

Autori dúfajú, že výstava a katalóg budú mnohých inšpirovať k tomu, aby tiež začali objavovať magické miesta a momenty, pretože tie sú všade okolo nás, nielen v zahraničí, ale aj doma na Slovensku.

Niektoré veci si naplno vychutnáte iba naživo

Adresa

 • Galéria Nedbalka, n. o.
  Nedbalova ulica 17
  811 01 Bratislava
  tel.: +421 2 20 76 60 31

Otváracie hodiny

 • Otvorené denne
 • okrem pondelka
 • 13.00 – 19.00
 • Otvorené

Nezmeškaj výstavu alebo koncert