späť

Svadobné obrady

Galéria Nedbalka ponúka na prenájom exkluzívne priestory v centre mesta, kde môžete mať svoj svadobný obrad.

Budova Galérie Nedbalka ukrýva nečakane pôsobivý interiér s vnútorným členením, pripomínajúcim Guggenheimovo múzeum v New Yorku.

Priestory na prenájom pre svadobčanov

  • prízemie Galérie – miesto svadobného obradu – veľkosť 176 m2, rozmer 13,5 x 13 m, výška 2,7m, kapacita priestoru je 50 na sedenie plus 50 na státie.
  • kaviareň Galérie – miesto na podávanie svadobného občerstvenia (šampanské, jednohubky) veľkosť 47 m2 hlavná miestnosť, 21 m2 salónik kaviarne (priestory je možné oddeliť alebo spojiť), kapacita priestoru je 80 osôb na státie.

Cena prenájmu prízemia a priestoru kaviarne 300€ plus DPH na 2 hodiny (ráta sa každá začatá hodina vrátane prípravy priestoru). V cene nájmu je zarátané: 50 ks stoličiek na sedenie, priestor kaviarne so salónikom pre nevestu a ženícha, zamestnanci galérie (recepčný, správca, kaviarnik a kustodi), prístup do celej galérie vrátane 1 komentovanej prehliadky, svadobné fotenie v rámci galérie

Catering a výzdobu si klient zabezpečuje sám a do cenových ponúk nezasahujeme.
Všetky priestory a vstupy galérie sú bezbariérovo riešené. Výťah má šírku 80 cm a je z neho prístup do každého podlažia galérie. V priestoroch galérie nie je povolené dotýkať sa obrazov, zvesovať ich alebo s nimi inak manipulovať. Zároveň nie je povolené lepiť akékoľvek oznamy, reklamy na steny galérie.