späť

Detské divadelné predstavenie

Galéria Nedbalka pozýva deti na divadelné predstavenie v podaní EDUdrama, platformy pre dramatickú výchovu na Slovensku "Príšerky z kufríka"

Galéria Nedbalka pozýva deti 27.1.2019 o 15.00h na divadelné predstavenie v podaní EDUdrama, platformy pre dramatickú výchovu na Slovensku „Príšerky z kufríka“
________________
Téma: detská neposlušnosť, prekonávanie strachu
Koho môžete nájsť v kufríku? Vedeli ste, že sa tam okrem ponožiek a zubnej kefky môže zabývať aj Zvieratko mojej mamy? Vraj je to veľmi milý, ale nevypočítateľný tvor. Poďte spolu s nami tento kufrík-kufor-kufrisko otvoriť a presvedčiť sa koľko príbehov skrýva.
________________
Divadelné predstavenie je v cene vstupeniek podľa bežného cenníka galérie: https://www.nedbalka.sk/navsteva/

Divadelné predstavenie je určené najmä pre MŠ, 1. a 2. ročník ZŠ 
Kým bude prebiehať predstavenie, rodičia môžu absolvovať komentovanú prehliadku stálej expozície v cene vstupenky.

O Edudrame

Dramacentrum EDUdrama ako prvé na Slovensku realizuje interaktívne zážitkové programy pre všetky vekové kategórie (deti, mládež, rodiny, dospelí, seniori).

Platforma EDUdrama má za cieľ uvádzať dramatickú výchovu a jej metódy do vzdelávacieho a výchovného systému i širšieho spoločenského vedomia, prostredníctvom dramatickej výchovy humanizovať spoločnosť, kultivovať jej sociálne a umelecké predpoklady a schopnosti.

EDUdrama je súčasťou Združenia tvorivej dramatiky Slovenska, Asociace českých dramacenter, medzinárodnej organizácie IDEA (International Drama Education Association), spolupracuje s Katedrou výchovnej dramatiky DAMU v Prahe, nadväzuje spoluprácu s ďalšími organizáciami na Slovensku (Národné osvetové centrum, Slovenská národná galéria), v Maďarsku (Káva Drama, Magyar Dramapedagogiai Tarsasag), Fidea vo Fínsku, UCD Dublin a ďalšími.